جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

  • فیلترها
قفل برقی الکتروپیک
مجموعه : --قفل برقی
قیمت : 185,000 تومان

      قفل برقی یوتاب مدل EL 12

 

اگر سالهای نچندان دور را بررسی کنیم قفلهای زنجیرای نصب شده بر روی درب های حیاطی و پارکینگی از نظر امنیت و نحوه کارکرد از شرایط مناسبی برخوردار نبودند. با ورود نسل های جدید قفل های برقی شرکت های خارجی و رضایت مشتری ها ، شرکتها و تولید کنندگان داخلی را نیز ترغیب به تولید این محصول در کشور عزیزمان کردند و شرکت الکتروپیک که جک های پارکینگی اش با توجه به نیروی تولیدی کم موتورهای 24 ولتی که دارد نیاز مبرم  به قفل برقی دارند ، با  الگو برداری از تولیده کننده های خارجی توانست این نقص مربوط به درب اتوماتیک اش را بر طرف کند و استقلال کاملی در این زمینه به دست آورد.

 

 

 

electric-locks-tousek
مجموعه : --قفل برقی

 

 

 

 قفل توسک کلونی ساخت  کشور اتریش است و در ساخت این قفل از بهترین و با استحکام ترین آلیاژها استفاده شده است.این قفل بدون کلید تحت هیچ شرایطی بدون ریموت باز نخواهد شد  مگر اینکه از کلید آن استفاده کرد . این قفل با کمک یه برد الکترونیکی که کارت ارتباطی بین قفل و برد دستگاه است  می تواند همزمان با جک پارکینگی قفل را باز کرده و بعد بسته شدن درب اتوماتیک دوباره قفل گردد.

electric-strikes
مجموعه : --قفل برقی

 

 

 

در شرکتها و ادارات درب واحد آپارتمان یا درب اتاق مدیریت دارای تردد زیادی هستند که  نیاز است که تردد ها توسط شخص منشی کنترل شود برای این کار از قفل های برقی استفاده می شوند که به قفل مدیریتی یا قفل منشی و گاهی قفل زبانه ای و حتی قفل لادری به آن گفته می شود معروف شده اند . با استفاده از این نوع قفل و تجهیزاتی مانند ریموت کنترل و شستی ساده و دستگاه های کنترل تردد مانند دستگاهای رمز دار و اثرانگشتی و کارت خوان و آیفون صوتی و یا تصویری می توان تردد را کنترل کرد .این نوع قفل ها دارای ضامن خلاص کن هستند که در زمان قطع برق یا استفاده زیاد در زمان کوتاه می توان قفل را به حالت خلاص در آورد.

 

Go to top