جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

قفل برقی توسک اتریش TOUSEK

مجموعه : --قفل برقی

مشاهده سایر محصولات ( صفحه اصلی )

 قفل توسک کلونی ساخت  کشور اتریش است و در ساخت این قفل از بهترین و با استحکام ترین آلیاژها استفاده شده است.این قفل بدون کلید تحت هیچ شرایطی بدون ریموت باز نخواهد شد  مگر اینکه از کلید آن استفاده کرد . این قفل با کمک یه برد الکترونیکی که کارت ارتباطی بین قفل و برد دستگاه است  می تواند همزمان با جک پارکینگی قفل را باز کرده و بعد بسته شدن درب اتوماتیک دوباره قفل گردد.

قفل برقی یکی دیگر از تجهیزات مورد استفاده در درب پارکینگی می باشد که با استفاده از  آن می توان ضریب اطمینان بیشتری را برای امنیت درب پارکینگ به وجود آورد . بیشتر  مردم خرید قفل برقی برای جکهای اتوماتیکی پارکینگ را هزینه اضافی می دانند. اما در حال حاضر اکثر جک های پارکینیگ موجود آنقدر قدرت ندارند که بتوانند مانع نفوذ افراد غریبه در ساختمان شوند ، اینکار را به وسیله هل دادن درب یا  دیلم کردن درب انجام می دهند.

برای اطمینان بیشتر از درب پیشنهاد می شود از قفل های کلونی استفاده گردد زیرا در مواقع خرابی سیستم جک پارکینگی نیز قفل کولنی( توسک, بنینکا,بی اف تی , سوپر جک ) از قفل لاکپشتی ( سیزا , یوتاب ) بهتر می باشد و اجازه باز شدن چند سانتی درب را به مانند قفل های لاکپشتی (یا به اصطلاح بازاری کله گاوی) نخواهد داد.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com