جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

راهبند اتوماتیک اهرمی ( میله ای ) BFT Michelangelo

مجموعه : --راهبند

 

مشاهده سایر محصولات ( صفحه اصلی )

قیمت فروش به همکار 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهبند اتوماتیک اهرمی ( میله ای ) بی اف تی مدل میکل آنجلو

BFT Michelangelo Access Barrier

راهبند BFT ایتالیا در ابعاد وانواع مختلف و با قدرت های متفاوت برای کنترل ترددهای گوناگون طراحی و ساخته می شوند. راهبندهای BFT ایتالیا در دو سری MOOVI و Michelangeloدر دسته محصولات کنترل تردد می باشند .

راهبندهای سری میکل آنجلو  شرکت بی اف تی ایتالیا برای عرض های ورودی 6 تا 8 متر ( بوم یا میله ) طراحی شده اند و به راهبندهای میله ای یا اهرمی معروف هستند . این نوع از راهبندهای BFT  دارای ولتاژ ورودی 24 ولت می باشند . تکنولوژی راهبندهای بی اف تی الکترومکانیک می باشند , پایه و اساس این نوع سیستم ها شامل الکتروموتورهای با ولتاژ ثابت (DC) و الکتروموتورهای با ولتاژ ثابت متناوب (AC) و گیربکس است و تعادل بار و وزن اهرم  یا بازو توسط فنر ایجاد می شود و این ویژگی سبب این می شود که بار اضافی از روی الکتروموتور وگیربکس برداشته شود و سرعت ثابت و یکنواخت در بازوی متحرک (بوم ) راهبند می گردد و باعث از بین رفتن ارتعاش های موضعی می شود .

این سیستم از راهبندها دارای درجه حفاظتی IP24  می باشد و در دمای محیط 20- زیر صفر تا 55+ بالای سانتیگراد عملکرد صحیح و بدون نقص خواهند داشت. توان مصرفی این سری از راهبندهای BFT ایتالیا معادل 300 وات می باشد که در مقایسه با تجهیزات مشابه، جریان بسیار کمی را از برق ورودی دریافت می کنند.

نکته قابل توجه عدم نیازدستگاه به سرویس و تنظیمات دوره ای می باشد کارایی صددرصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق برنامه سیستم دچار اختلال نمی شود .


این سری از راهبندها با توجه به اینکه دارای ولتاژ ورودی  24 ولت متناوب  و توان خروجی گیربکس ها 580  تا680 نیوتن می باشد دارای  تردد نامحدود می باشند. سرعت باز و بسته از 4 ، 6  تا 8 ثانیه قابل تنظیم است .

با توجه به اینکه دارای چشم‌‌های حسگر مانع (فتوسل) می‌باشد از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد.

این سیستم قابلیت برقراری ارتباط و اتصال به کلیه تجهیزات دربهای اتوماتیک ، کنترل تردد و  اتوماسیون استاندارد جهانی را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به  شبکه‌‌‌های PLC , BMS قرارداده شده است و از قابلیت‌های منحصر به فرد و مهم این  سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری  است که  با باز شدن باروی راهبند  ضبط تصویر شروع خواهد شد این قابلیت اتصال راهبند به تجهیزات ارسال فرمان بصورت دیجیتال و و بصورت آنالوگ در سیستم طراحی و دیده شده است بنابراین اتصال و فرمان پذیری از کلیه تجهیزات ایمنی و مدارهای مغناطیسی مثل لوپ دتکتورها امکان پذیر است.

تعداد تردد نامحدود
نوع اپراتور الکترومکانیک

ضمیمه ها

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com