جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

درب شیشه ای | اتوماتیک جک پارکینگ | کرکره برقی | آرامبند | قفل برقی

موتور توبلار کرکره برقی بارزانته Barzante

موتور کرکره برقی بارزانته تحت لیسانس ایتالیا و با یکسال گارانتی ارائه می گردد . این موتور کرکره برقی یکی از موتورهای با کیفیت موجود در بازار کشورمان به حساب می آید .

موتور های توبولار بارزانته جهت کرکره برقی های سایز کوچک خانگی و فروشگاهی تا گشتاور 140NM و جهت کرکره برقی های بزرگ و صنعتی تا گشتاور 320NM ارائه  میگردند .

 موتور کرکره برقی توبلار بارزانته دارای کلاس حفاظتی IP44 می باشد و قطر موتور های توبلار خانگی بارزانته 59 میلیمتر ( قطر شفت کرکره برقی 80 میلیمتر ) و موتورهای توبلار صنعتی بارزانته 92 میلیمتر ( قطر شفت کرکره برقی 110 میلیمتر ) می باشد .

 

انواع موتور توبلار بارزانته برای کرکره برقی :

  1.  سرعت موتورهای توبلار بارزانته از رنج 20 الی 80 نیوتن/متر  15 دور بر دقیقه می باشد  و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 22 دور می باشد .
  2. سرعت موتورهای توبلار بارزانته از رنج 100 الی 140 نیوتن/متر  9 دور بر دقیقه می باشد  و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 22 دور می باشد .
  3.  سرعت موتور های توبلار صنعتی بارزانته از رنج 140 الی 230 نیوتن/متر 12 دور بر دقیقه و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 30 دور می باشد .
  4. سرعت موتور های توبلار صنعتی بارزانته  رنج 300 نیوتن/متر 9 دور بر دقیقه و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 30 دور می باشد .

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com