جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

درب شیشه ای | اتوماتیک جک پارکینگ | کرکره برقی | آرامبند | قفل برقی

  • فیلترها
door-closer-king-710
برند : کینگ-king

آرامبند دو سرعته  ( دو مرحله ای ) KING  کره مدل KING-710

آرام بند درب نفرو مدل0 K71 که بصورت  عمومی به آرامبند کینگ شماره یک معروف شده است و برای دربهای سبک چوبی و فلزی قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند 20 الی 40 کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

door-closer-king-720
برند : کینگ-king

آرامبند دو سرعته  ( دو مرحله ای ) KING  کره مدل KING-720

آرام بند درب نفرو مدل0 K72 که بصورت  عمومی به آرامبند کینگ شماره دو معروف شده است و برای دربهای سبک چوبی و فلزی قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند 30 الی50 کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

door-closer-king-730
برند : کینگ-king

آرامبند دو سرعته  ( دو مرحله ای ) KING  کره مدل KING-730

آرام بند درب نفرو مدل0 K73 که بصورت  عمومی به آرامبند کینگ شماره سه معروف شده است و برای دربهای سبک چوبی و فلزی قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند 40 الی65 کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

door-closer-king-740
برند : کینگ-king

آرامبند دو سرعته  ( دو مرحله ای ) KING  کره مدل KING-740

آرام بند درب نفرو مدل0 K74 که بصورت  عمومی به آرامبند کینگ شماره چهار معروف شده است و برای دربهای نیمه سنگین چوبی و فلزی قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند 60 الی80 کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

آرامبند کینگ نمره 5
برند : کینگ-king

آرامبند دو سرعته  ( دو مرحله ای ) KING  کره مدل KING-750

آرام بند درب نفرو مدل0 K74 که بصورت  عمومی به آرامبند کینگ شماره چهار معروف شده است و برای دربهای نیمه سنگین چوبی و فلزی قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند 80 الی 120 کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com