جک پارکینگ     کرکره برقی     آرام بند    درب اتوماتیک شیشه ای     راه بند     فروش به همکار

جک درب پارکینگ

جک الکترومکانیک درب اتوماتیک پارکینگ فادینی ایتالیا مدل NUPI 66

مشاهده سایر محصولات ( صفحه اصلی )

قیمت فروش به همکار 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این اپراتور هیدرولیک مخصوص و مناسب درب های دو لنگه با وزن حداکثر هر لنگه 400 کیلوگرم برای هر لنگه و عرض هر لنگه درب حداکثر 2/5 متر می باشد. نحوه ی کارکرد این نوع سیستم الکتروهیدرولیک بر خلاف سیستم های الکترومکانیکی که  حرکت میل پستون بر اساس چرخ دنده و گیربکس از طریق موتور می باشد  به این صورت  است که نیرویی فراوان از طریق موتور  به روغن وارد می شود و طی چند مرحله این فشار وارده باعث به حرکت در آمدن پیستون ها و در نهایت درب ها می شود.

مزیت اینگونه اپراتورها (جک های برقی درب پارکینگ با سیستم الکتروهیدرولیک) نسبت به اپراتورهای الکترومکانیکی که به صورت گیربکسی و به کمک چرخ دنده ها کارمی کنند، در این است که، اسطهلاک بسیار کم تری دارند و البته قدرت تولیدی آنها زیادتر است. همچنین دوام و کیفیت عمکردی آن ها و تردد بیشتر آنها مزیت دیگر آن ها به شمار می آید. اما از معایب اپراتورهای الکتروهیدرولیکی با توجه وجود روغن این است که شرایط جوی از قبیل سرما و گرما و باد و رطوبت در نحوه عملکرد صحیح آنها تاثیر می گذارد .

 جک برقی پارکینگی مدل نوپی 66 فادینی از نظر قدرت ضعیف ترین  و از نظر  تردد ارزان ترین جک شرکت فادینی ایتالیا  محسوب می شود ، اما با این موارد  دارای توان و قدرت قابل توجه ای است  قدرت 3100 نیوتن این مدل از جک های درب اتوماتیک پارکینگ در مقایسه  با دیگر محصولات فادینی کم به شمار می آید. در صورتی که این سیستم  در مقایسه با محصولات برندهای دیگر فقط از برند توسک اتریش  قدرتی کمتر دارد و جز جک های پارکینگی با قدرت مناسب محسوب می شود.

این جک برای تعداد تردد 50 مرتبه در ساعت مناسب است  و دارای چرخ دنده فولادی با قفل موتور دو طرفه است. کلیه محصولات شرکت فادینی ایتالیا دارای چهار سال گارانتی و ساخت کشور ایتالیا میباشد.

 

هزینه نصب نصب و راه اندازی رایگان می باشد.
مدت گارانتی 4 سال
صاحب برند ایتالیا
محل تولید ایتالیا
وزن درب 400 کیلوگرم
سیستم برگشت خودکار ARS ندارد
مکانیزم بازویی الکتروهیدرولیک|تلسکوپی
موتور 230 ولت - دو سرعته
نیروی تولیدی 3100 نیوتن
کورس حرکتی 280 میلیمتر
سرعت حرکت 16 میلیمتر/ ثانیه
حداکثر زاویه بازشدن درب 90 درجه
حداکثر سیکل کاری 40 درصد
دمای محیط 20- الی 80+ درجه سانتیگراد
کلاس حفاظت IP 67
درب دولنگه بدون نیاز به قفل برقی نیاز دارد
سرعت حرکت درب 13 متر/ دقیقه
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com